Жесткий диск 3.5" 32TB Exos M Seagate (ST32000NM004K)
Категории: Жесткие диски (HDD)
Seagate Exos M — серія корпоративних жорстких дисків формату 3.5", призначених для безперервної роботи у серверах і дата-центрах. Оснащені інтерфейсом SATA 6 Gb/s, кешем 512 МБ і швидкістю обертання 7200 об/хв, вони забезпечують стабільну продуктивність до 285 МБ/с. Оптимізовані для масштабованих сховищ, RAID-масивів і систем з високим навантаженням 24/7.
| Форм-фактор | 3.5" |
| Страна производства | Китай |
| Также ищут | быстрые |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Потребляемая мощность | 10 Вт |
| Скорость передачи данных | 275 МБ/с |
| Размер буфера | 512 MB |
| Модель | 3.5" 32TB Exos M |
| Объём | 32 TB |
| Интерфейс | SATA III |
| Линейка (Серия) | Exos M |
| Гарантия, мес | 60 |
| Артикул | ST32000NM004K |
| Страна | Китай |
| Производитель | Seagate |
| Гарантия | 60 |