Модуль памяти для компьютера DDR5 16GB 5600 MHz Signature Line Premium Patriot (PSP516G560081H1)
Категории: Модули памяти для компьютера
Модулі пам’яті Signature Line Premium DDR5 розроблені для забезпечення високої продуктивності на платформах нового покоління. Пам’ять Signature Line Premium DDR5 споживає всього 1,1V і виділяє менше тепла, незважаючи на високу швидкість роботи порівняно з DDR4. Модулі охолоджують ефективні алюмінієві радіатори.
Пам’ять Signature Line Premium DDR5 є новим кроком еволюції створення та оновлення комп’ютерних систем високої продуктивності. Комбінація різних ємностей та частот дозволяє насолоджуватися функціональністю та сумісністю пам’яті Signature Line Premium DDR5 на платформах Intel та AMD.
Пам’ять Signature Line Premium DDR5 є новим кроком еволюції створення та оновлення комп’ютерних систем високої продуктивності. Комбінація різних ємностей та частот дозволяє насолоджуватися функціональністю та сумісністю пам’яті Signature Line Premium DDR5 на платформах Intel та AMD.
| Форм-фактор памяти | 288-pin DIMM |
| Тип памяти | DDR5 |
| Тайминги | CL46-46-46-46 |
| Страна производства | Тайвань |
| Частота памяти | 5600 МГц |
| Также ищут | геймерская |
| Стандарты памяти | PC5-44800 |
| Проверка и коррекция ошибок (ECC) | нет |
| Примечание | Поставка товара возможна в ОЕМ-версии. То есть, товар может поставляться без сопровождающих материалов и дополнительных компонентов, в упаковке без оформления, гарантирующей только их безопасную транспортировку. |
| Подсветка | нет |
| Охлаждение | с радиатором охлаждения |
| Модель | DDR5 16GB 5600 MHz Signature Line Premium |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Напряжение питания | 1.1 В |
| Количество модулей в наборе | 1 |
| Гарантия, мес | 120 |
| Буферизация | unbuffered |
| Артикул | PSP516G560081H1 |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 6 Вт |
| (Сборка) Высота модуля памяти | стандарт |
| Гарантия | 120 |
| Вес | 0.01 |
| Страна | Тайвань |
| Производитель | Patriot |