Кулер для процессора MONTECH NX400 (B)
Категории: Кулеры к процессорам
NX400 оснащений ретельно продуманим радіатором у поєднанні з високопродуктивним вентилятором зі статичним тиском. Він розроблений для забезпечення максимальної ефективності охолодження в компактному корпусі, забезпечуючи виняткове відведення тепла при обтічній конструкції.
Передова технологія теплових трубок
Вакуумна конструкція забезпечує швидший теплообмін і відмінне охолодження.
Оптимізована конструкція радіатора
52 ребра унікальної форми забезпечують безперешкодний повітряний потік, зберігаючи при цьому компактні розміри.
E28: Герой, що охолоджує
Забезпечує потужний повітряний потік через радіатор з високою щільністю завдяки лопатям товщиною 28 мм, оптимізованим для статичного тиску.
Стабільна та тиха робота
Знімні ніжки з кутовим покриттям ефективно знижують вібрацію та шум, забезпечуючи більш плавну роботу.
Відполірований до блиску
Смугасті й напівпрозорі акценти на верхній кришці додають вишуканості, забезпечуючи елегантну та витончену естетику.
Підходить для всього, що вам потрібно
Змінні кронштейни підтримують широкий спектр процесорних сокетів, включаючи Intel LGA 1851, AMD AM5 та інші.
| Уровень шума | 34.17 dB |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управление скоростью вращения | есть |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Страна производства | Китай |
| Сокет | AM4 |
| Разъемы питания | 4-pin PWM |
| Размер (общий) | 120 x 74 x 156 мм |
| Подсветка | нет |
| Средняя наработка на отказ (MTBF) | 80000 час |
| Модель | NX400 (B) |
| Максимальный TDP | 135 Вт |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Материал радиатора | алюминий + медь |
| Максимальная частота вращения | 2000 об/мин |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Воздушный поток | 85.093 CFM |
| Для процессоров | INTEL |
| Вес | 874 г |
| Артикул | NX400 (B) |
| Вес | 3 |
| Страна | Китай |
| Производитель | MONTECH |
| Цвет | черный |
| Гарантия | 12 |