Кулер для процессора Deepcool AG500 BK ARGB V2 (R-AG500-BKAMMN-GJD)
Категории: Кулеры к процессорам
DeepCool AG500 ARGB V2 Black — це повністю чорний однобаштовий кулер для процесора, орієнтований на високу продуктивність та ефективність, який може похвалитися п’ятьма тепловими трубками, розміщеними в щільному радіаторному корпусі, для оптимального розсіювання тепла, та поєднаний з точно налаштованим 120-мм вентилятором ARGB PWM для потужного охолодження.
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має чисте чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипу, AG500 ARGB V2 Black забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини, теплова трубка досягає найкращої продуктивності розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій тепловій трубці та досягає нижчого теплового опору в широкому діапазоні TDP.
Впізнаваний дизайн матричного ребра DeepCool має чисте чорне покриття та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості. У поєднанні з унікальною верхньою кришкою ARGB та мінімалістичним напівпрозорим дизайном логотипу, AG500 ARGB V2 Black забезпечує безпрецедентний та унікальний світловий ефект.
Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини, теплова трубка досягає найкращої продуктивності розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективному фазовому переходу по всій тепловій трубці та досягає нижчого теплового опору в широкому діапазоні TDP.
| Уровень шума | 29.4 dB |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управление скоростью вращения | есть |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Страна производства | Китай |
| Сокет | AM4 |
| Разъемы питания | 4-pin PWM |
| Размеры радиаторов | 120 х 60 х 155 мм |
| Размер (общий) | 125 х 95 х 160 мм |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 25 мм |
| Подсветка | ARGB |
| Модель | AG500 BK ARGB V2 |
| Максимальный TDP | 240 Вт |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Материал радиатора | алюминий |
| Максимальная частота вращения | 1950 об/мин |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Воздушный поток | 67.88 CFM |
| Для процессоров | INTEL |
| Вес | 857 г |
| Артикул | R-AG500-BKAMMN-GJD |
| Гарантия | 12 |
| Вес | 2 |
| Страна | Китай |
| Производитель | Deepcool |
| Цвет | черный |