Блок питания ASRock 750W (PRO-750G)
Категории: Блоки питания
Блок живлення ASRock PRO PRO-750G - це розроблене за найновішим стандартом Intel ATX 3.1 високотехнологічне рішення для надійної та безперебійної роботи вашої комп’ютерної системи.
Вбудований 120 мм вентилятор з оптимізованими лопатями здійснює тихе та ефективне відведення тепла.
У блоці живлення ASRock PRO PRO-750G передбачено наступні технології захисту:
- - OCP (захист від надструмів);
- - OTP (захист від перегрівання);
- - OPP (захист від перевантаження);
- - OVP (захист від перенапруги);
- - SCP (захист від короткого замикання);
Офіційна сертифікація 80 PLUS Gold підтверджує високий ККД пристрою (понад 90%) та гарантує енергоефективну роботу ASRock PRO PRO-750G.
| Тип охлаждения | вентилятор |
| Тип БП | для компьютеров |
| Страна производства | Китай |
| Подключение материнской платы | 24 pin |
| Стандарт БП | ATX |
| Сертификация 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Подключение видеокарты | 1x6+2pin, 1x12pin |
| Размеры, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Подключение процессора | 4+4pin |
| Мощность | 750 Вт |
| Модель | 750W |
| Модульное подключение кабелей | нет |
| Модуль PFC | активный |
| Кол-во разъемов дополнительного питания для видеок | 2 |
| Количество разъемов SATA | 4 |
| Защита от | OTP (защита от перегрева) |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Другое | вентилятор с гидродинамическим подшипником |
| Диаметр вентиляторов | 1x120 мм |
| Гарантия, мес | 36 |
| Артикул | PRO-750G |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 140 |
| Вес | 3 |
| Страна | Китай |
| Производитель | ASRock |
| Гарантия | 36 |